سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی
دوشنبه, ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

دیدار مدیرعامل سازمان با شهردار جدید ارومیه

 به گزارش روابط ‌عمومی سازمان همیاری، صبح امروز حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان آذربایجان‌غربی با مجید آقازاده، شهردار جدید کلانشهر ارومیه دیدار کردند.
پزشکیان در این دیدار ضمن تبریک انتصاب آقازاده به‌عنوان شهردار کلانشهر ارومیه اظهار داشتند: ارومیه شهری است که سال‌ها مورد ‌کم لطفی مسئولین واقع شده و برای ارتقای وضعیت خدمات شهری و پیشرفت زیرساخت‌های آن تلاش شبانه‌روزی لازم است.
وی افزود: امیدواریم که با حضور حضرت‌عالی فصل جدیدی  در ارائه خدمات از سوی شهرداری ارومیه به مردم رقم خورد. ادامه...

پنجشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۹

تجلیل از فرزندان جانبازان و فرزندان شاهد شاغل در سازمان

به گزارش روابط ‌عمومی سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان‌غربی، ظهر امروز با حضور حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان و نیز معاونین وی، به مناسبت ایاد شعبانیه و روز جانباز از جانبازان و فرزندان شاهد شاغل در سازمان تجلیل بعمل آمد. ادامه...

چهارشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۹

مجمع عمومی عادی سالیانه سازمان همیاری برگزار شد

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان، ظهر امروز مجمع عمومی عادی سالیانه سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی با حضور شهرداران شهرهای استان در محل سالن شهید عطایی استانداری به ریاست محمدمهدی شهریاری، استاندار محترم استان و رئیس شورای سازمان برگزار شد.
محمدمهدی شهریاری، استاندار آذربایجان‌غربی ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه و فرا رسیدن سال نو، از تلاش‌ها و اقدامات شهرداری‌ها در سال جاری به‌ویژه در حوزه مقابله با کرونا قدردانی کرد و افزود: شرایط سخت اقتصادی حاکم بر کشور که ناشی از تحریم‌های دشمن بوده، بر روند اقدامات شهرداری‌ها نیز تاثیر منفی گذاشته است. ادامه...

یکشنبه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۹

تقدیر از کارمندان نمونه سازمان در سال ۱۳۹۹

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی، ظهر امروز طی جلسه‌ای از تلاش‌ها و خدمات کارمندان نمونه اداره مرکزی و واحدهای تابعه سازمان در سال ۱۳۹۹ تقدیر به‌عمل آمد.
در این جلسه که با حضور حسین پزشکیان، مدیرعامل و معاونین سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی انجام شد، از تلاش‌ها و خدمات کارمندان نمونه سازمان که در سال ۱۳۹۹ عملکرد و بهره‌وری مطلوبی داشته‌اند قدردانی به‌عمل آمد.
پزشکیان در این جلسه اظهار داشت: نظام تشویق و تنبیه در کنار هم مفهوم پیدا می‌کند و در کنار برخورد با هرگونه اهمال، کم‌کاری و خطای عمدی، باید از خدمات، نوآوری و نیز دقت در عملکرد کارکنان قدردانی شود. ادامه...

چهارشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۹

در جلسه رؤسای شوراهای اسلامی استان مطرح شد:
پزشکیان: سازمان همیاری شهرداری‌ها مورد کم‌توجهی واقع شده است.

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی، صبح امروز جلسه رؤسای شوراهای اسلامی شهرهای آذربایجان‌غربی در محل استانداری آذربایجان‌غربی برگزار شد.
در این جلسه حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی به ارائه گزارش عملکرد سازمان همیاری در یک سال گذشته پرداخت.
وی اظهار داشت: سازمان همیاری شهرداری‌های آذربايجان‌غربی در یک سال گذشته یکی از سخت‌ترین و پیچیده‌ترین سال‌های خود از بدو تاسيس را گذرانده است چرا كه از يک سو شيوع بيماری كرونا و از سوی ديگر، تحميل شديد‌ترين تحريم‌های مالی، اقتصادی و تجاری عليه كشورمان اين سازمان را با مشكلات عديده‌ای در حوزه‌های كاری خود مواجه ساخته است. ادامه...

سه شنبه, ۵ اسفند ۱۳۹۹

تقدیر مدیرعامل سازمان از مهندسان معاونت فنی و مهندسی به مناسبت روز مهندس

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان، ظهر امروز حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی به مناسبت پنجم اسفند، روز مهندس، در معاونت فنی و مهندسی سازمان حاضر و از معاون و مهندسان این معاونت تقدیر به عمل آورد.
وی با قدردانی از زحمات و خدمات معاونت فنی و مهندسی و تبریک این مناسبت اظهار داشت: معاونت فنی و مهندسی به عنوان یکی از ارکان مهم سازمان در پیشبرد اهداف کلان آن نقش بسزایی دارد. ادامه...

سه شنبه, ۵ اسفند ۱۳۹۹

به مناسبت فرا رسیدن روز وکیل‌مدافع،  مدیرعامل سازمان از مدیریت و کارکنان واحد حقوقی سازمان تقدیر به‌عمل آورد

به گزارش روابط ‌عمومی سازمان، ظهر امروز حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی به مناسبت فرا رسیدن هفتم اسفند، روز وکیل‌مدافع، در واحد حقوقی سازمان حاضر و از مدیریت و کارکنان این واحد تقدیر و قدردانی نمود.
وی ضمن قدردانی از خدمات ارزنده واحد حقوقی و تبریک این مناسبت اظهار داشت: واحدهای حقوقی از ارکان مهم هر ارگان هستند که نقش آنها در سازمان همیاری شهرداری‌ها با توجه به تعدد حوزه‌های کاری و نیز عقد قراردادهای متعدد با تعهدات گوناگون، بسیار حائز اهمیت و حیاتی است. ادامه...

دوشنبه, ۴ اسفند ۱۳۹۹

به مناسبت هفته وکیل مدافع
 مدیرعامل سازمان همیاری با رئیس کانون وکلای دادگستری و رئیس مرکز وکلای قوه‌قضائیه آذربایجان‌غربی دیدار کرد

به گزارش روابط‌  عمومی سازمان، ظهر امروز حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی، در دیدارهای جداگانه با محمد صابونچی رئیس کانون وکلای دادگستری و صمد عالی، رئیس مرکز وکلای قوه ‌قضائیه آذربایجان‌غربی دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدارها، پزشکیان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته وکیل مدافع اظهار کرد: وکالت رسالتی سنگین است که هدفی جز برقراری عدالت ندارد و جایگاه وکیل مدافع، بسیار گرانبها و ارزشمند است.
وی افزود: سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی آماده است ظرفیت‌های آموزشی، فرهنگی و ورزشی خود را در اختیار اعضای این نهادها قرار داده تا با هم افزایی اقدامات موثری در مباحث آموزشی و فرهنگ‌سازی امور حقوقی در کلانشهر ارومیه برداشته شود. ادامه...


سامانه آنلاین آزمون یار
حسین پزشکیان
حسین پزشکیان

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان آذربایجان غربی

پیام مدیر عامل سازمان بمناسبت فرا رسیدن دهه فجر